Wkład do donicy Coast Side

483,74 zł
Brutto

Wkład do donicy Coast Side

Ilość
na zamówienie

 

 

 

Ten wkład wykonywany jest na zamówienie pod dany wymiar. 


Coast Side to idealne rozwiązanie dla osób szukających bezobsługowej zieleni. To kompozycja składająca się z wielu gatunków sztucznej roślinności, tworzącychcałość. To połączenie  liści palmowych, poprzetykane aloesami i kępami traw ozdobnych. Rośliny te mają około 50 centymetrów wysokości, dzięki czemu mogą być ustawione na różych wysokościach. Całość otoczona jest wiszącymi koralami senecio oraz mchami, które będą opadały na ścianki wybranej przez Ciebie donicy. Każdy wkład jest wykonywany ręcznie na indywidualne zamówienie. Wybrana kompozycja świetnie wpasuje się w każdą przestrzeń i co najważniejsze nie wymaga żadnej pielęgnacji. Wkłady do donic na wymiar dostępne są w wielu wariantach i typach. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz wariant idealny dla  Ciebie.

Rośliny użyte do wkładów wykonane są z materiałów wysokiej jakości, stwarzając wrażenie naturalności. Do produkcji użyte są odporne na uszkodzenia materiały tekstylne, tworzywa oraz gumy. Dzięki temu kompozycja będzie cieszyć oko przez długi czas. 

Pamiętaj, że wszystkie wkłady wykonywane są przez nas ręcznie na zamówienie, więc nie ma żadnych ograniczeń co do ich wielkości i kształtu. Taka kompozycja z pewnością ożywi wnętrze i doda egzotycznego klimatu.

Specyfikacja:

  • Podana cena prezentuje wkład o wymiarze 25 cm x 50 cm
  • Grubość zielonego wkładu: dopasowana do Twojej doniczki + roślinność 10-50 cm
  • Wiele rodzajów sztucznych roślin
  • Realistyczny efekt, gęsta i bujna struktura
  • Nie wymaga konserwacji, podlewania ani odpowiedniego nasłonecznienia
  • Idealne do użytku domowego i profesjonalnego
  • Łatwy montaż, nie wymaga specjalistycznego sprzętu
  • W zależności od wielkości donicy dostosowujemy podział wkładu na moduły. Przy dużych rozmiarach dzielimy wkład i numerujemy tak by tworzyły spójną zieloną kompozycję. Po otrzymaniu produktu w łatwy sposób można je wówczas zamontować zgodnie z wskazówkami zawartymi w instrukcji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: