Zestaw świeczników prostokątnych

Zestaw świeczników prostokątnych26,83 zł
24,15 zł Zniżka 10%

kolor21,14 zł
19,02 zł Zniżka 10%

kolor27,64 zł
24,88 zł Zniżka 10%

kolor
75,61 zł
68,05 zł Zniżka 7,56 zł
Brutto
Ilość
na zamówienie ( od 14 do 21 dni)

Zawartość pakietu

Świecznik podwójny


Świeczniki z betonu architektonicznego stanowią oryginalną ozdobę, a dzięki bogatej kolorystyce oraz niepowtarzalnej surowej strukturze betonu dopasują się zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. 

Wymiary:

długość 10cm

szerokość 5cm

wysokość 5cm

Dostępne kolory :biały/jasny szary/ciemny szary/antracyt

Świecznik kwadrat


Świeczniki z betonu architektonicznego stanowią oryginalną ozdobę, a dzięki bogatej kolorystyce oraz niepowtarzalnej surowej strukturze betonu dopasują się zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. Różnorodność kolorów oraz struktur świeczników sprawiają, że każdy jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Taki świecznik to także doskonały pomysł na prezent, który z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. Mamy w swojej ofercie również świeczniki pojedyncze, podwójne i potrójne, w różnych wzorach.

Wymiary świecznika

5cmx5cmx5cm.

Dostępne kolory:

-antracyt

Świecznik prostokąt potrójny


Świeczniki z betonu architektonicznego stanowią oryginalną ozdobę, a dzięki bogatej kolorystyce oraz niepowtarzalnej surowej strukturze betonu dopasują się zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. Różnorodność kolorów oraz struktur świeczników sprawiają, że każdy jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Taki świecznik to także doskonały pomysł na prezent, który z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. Mamy w swojej ofercie również świeczniki pojedyncze, podwójne i poczwórne w różnych kształtach.

Dostępne kolry:

-bielony

-szary

-antracyt

Wymiary:

długość 15cm

szerokość 5cm

wysokość 5cm