A set of rectangular candlesticks

Zestaw świeczników prostokątnychPLN22.76
PLN20.49 Save 10%

kolorPLN16.26
PLN14.63 Save 10%

kolorPLN27.64
PLN24.88 Save 10%

kolor
PLN66.67
PLN60.00 Save PLN6.67
VAT included
Quantity
na zamówienie ( od 14 do 21 dni)

Pack content

Świecznik podwójny


Świeczniki z betonu architektonicznego stanowią oryginalną ozdobę, a dzięki bogatej kolorystyce oraz niepowtarzalnej surowej strukturze betonu dopasują się zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. 

Świecznik kwadrat


Świeczniki z betonu architektonicznego stanowią oryginalną ozdobę, a dzięki bogatej kolorystyce oraz niepowtarzalnej surowej strukturze betonu dopasują się zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. Różnorodność kolorów oraz struktur świeczników sprawiają, że każdy jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Taki świecznik to także doskonały pomysł na prezent, który z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. Mamy w swojej ofercie również świeczniki pojedyncze, podwójne i potrójne, w różnych wzorach.

Wymiary świecznika

5cmx5cmx5cm.

Dostępne kolory:

-antracyt

Świecznik prostokąt potrójny


Świeczniki z betonu architektonicznego stanowią oryginalną ozdobę, a dzięki bogatej kolorystyce oraz niepowtarzalnej surowej strukturze betonu dopasują się zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. Różnorodność kolorów oraz struktur świeczników sprawiają, że każdy jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Taki świecznik to także doskonały pomysł na prezent, który z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. Mamy w swojej ofercie również świeczniki pojedyncze, podwójne i poczwórne w różnych kształtach.

Dostępne kolry:

-bielony

-szary

-antracyt